אודות

ברוכים הבאים,

אני מורן והתאהבתי בתחום הסקראפ- זו היתה אהבה ממבט ראשון ממש כמו שכתוב בסיפורים.

מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי ליצירה, אך בלחץ המשפחה והחברה זנחתי את נטייתי הטבעית והלכתי במסלול הרגיל של תואר באוני’.

היום יש לי תואר, ומאז הספקתי להתחתן ולהוליד שתי תאומות מקסימות. והן שעוררו בי חזרה את הגעגוע לעולם היצירה ולסקראפ בפרט. וכך היה, שנורא התחשק לי להכין אלבום ראשון לתאומות שלי ומצאתי את עצמי רוכשת חומרים בשווי אלפי שקלים. בזמנו אף אחד לא הבין את “השיגעון” החדש והיקר שלי. אבל אחרי חיפוש מעמיק גיליתי את עולם התפירה והיצירה בנייר וגם את הסקראפ. בום!! התאהבתי. זאת היתה אהבה ממבט ראשון וכל התשוקה שלי מפעם התעוררה במלוא עוצמתה. כמובן שהכנתי את האלבום שבשמו נכנסתי לתחום ומאז הספקתי לעצב שורה רבה ומגוונת של מוצרים מעוצבים בנייר ובבד.

אבל, המבחר בארץ היה דל והמקורות הבודדים היו יקרים. עם הזמן, כשבעלי הבין שהתשוקה לסקראפ אינה מרפה, הוא הציע לי לפתוח עסק משלי שבו אוכל להשקיע את כל מרצי.

אז החלטתי לפתוח חנות אינטרנטית שמציעה מגוון חומרים איכותיים לתפירה, סקראפ ומיקסד מדיה.

הדגש בחנות שלי הוא על מגוון חומרים במחירים נוחים. הגמישות שלי כעסק קטן מאפשרת לי לייבא מגוון חומרים מספקים שונים מכל העולם.

בחנות שלי ניתן למצוא ניירות מעוצבים, חותמות, חומרי גלם וכלים למיקסד מדיה, בדים לתפירה ועוד. אני פועלת לשמור על מלאי מגוון ומעניין ופתוחה לשמוע איזה חידושים מעניינים אתכם. אתם מוזמנים לכתוב לי מייל..

אז בפעם הבאה שבא לכם ליצור..תקפצו לחנות שלי, מבטיחה שיהיה מעניין.

שלכם,

מורן.

אי-מייל: ZamirMoran3@gmail.com

תמונת אודות